• Zwroty

TERMIN ZWROTU TOWARU

Jeżeli dokonują Państwo zakupów jako konsument w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Bieg tego terminu rozpoczyna się od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionego u nas produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i przez Państwo wskazana weszła w posiadanie produktu. Chcąc skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo nas o tym poinformować poprzez jednoznaczne oświadczenie przesłane pocztą elektroniczną na adres amirale.sklep@gmail.com lub złożone na piśmie i przesłane pocztą na adres: Amirale Sebastian Michalak, ul. Gen. Maczka 16/24, 60-651 Poznań. Mogą Państwo również przesłać oświadczenie od razu wraz ze zwracanym produktem.

Do zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

ZWROT TOWARU

Prosimy o zwrot produktu wraz z fakturą (kopia), nie później niż 14 dni od dnia, w którym przesłali nam Państwo oświadczenie odstąpienia od umowy. Najlepiej, żeby zwracany produkt nie nosił śladów użytkowania, był nieuszkodzony oraz wolny od zapachów, posiadał oryginalne metki i opakowanie. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie zwracanego produktu.

 

KOSZTY ZWROTU

Ponoszą Państwo bezpośrednie koszty zwrotu produktu oraz odpowiadają tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

 

ZWROT PIENIĘDZY

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wszystkie dokonane przez Państwo płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwo sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przez nas oferowany. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie, które nie będzie się wiązało dla Państwa z żadnymi kosztami. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu z powrotem lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

WYŁĄCZENIA PRAWA DO ODSTĄPIENIA

Informujemy, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem umowy jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwrotom nie podlegają majtki, body, pończochy,produkty firmy SoftLine Collection, perfumy oraz suplementy diety, jeżeli ich opakowania zostały otwarte po dostarczeniu.

  • Sklep zamknięty

Sklep w zamknięty.

Strona posiada treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią prosimy o opuszczenie strony.
Czy masz ukończone 18 lat?