• Dostawa

Cennik dostawy

 

  Zmówienie - przelew przedpłata Zamówienie - pobranie
Kurier DPD 16,00 zł; zam. powyżej 300 zł GRATIS 17,50 zł; zam. powyżej 350 zł GRATIS
Paczkomaty 13,00 zł; zam. powyżej 200 zł GRATIS 17,50 zł; zam. powyżej 300 zł GRATIS

 

Czas dostawy

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki) oraz czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 3-10 dni roboczych (informacja jest zawarta w opisie produktu pod: "Wysyłka w ciągu") i zaczyna się od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.

Czas dostawy nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki przewoźnikowi do momentu doręczenia.

Towar kompletujemy w momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Aby przyśpieszyć wysyłkę, można przesłać nam potwierdzenie przelewu na adres e-mail: amirale.sklep@gmail.com. Taką wiadomość należy zatytułować w następujący sposób: potwierdzenie zapłaty {nr. faktury lub faktury pro forma}, a w załączniku umieścić potwierdzenie przelewu bankowego w formacie *.pdf.

Dostawa za granicę

W sprawie dostawy poza terytorium Polski proszę kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

Ze względu na obecną sytuację informujemy, że wszystkie transporty mogą być opóźnione.

  • Sklep zamknięty

Sklep w zamknięty.

Strona posiada treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią prosimy o opuszczenie strony.
Czy masz ukończone 18 lat?